Praktijk voor Seksuologische Therapie Nijmegen

De praktijkadressen

Monique Peters

06 83 57 91 87
E-mail: monique.peters@pvst.nl

Josette van Luytelaar

De Ruyterstraat 65
6512 GB Nijmegen
024 322 78 03
E-mail: josette.van.luytelaar@pvst.nl
Rechtstreekse beveiligde aanmelding via:
 
 

Mieke van den Dungen

MCNO- Fysio De Wedren
Berg en Dalseweg 61-63
6522 BB  Nijmegen
024 3222754 
 
Pallas Atheneplein 30 
6846 XA  Arnhem       
 
Cabaret 3
6836 NE Arnhem
026 361 20 93
 
Voor routebeschrijvingen: zie de website:
E-mail: mieke.van.den.dungen@pvst.nl

Chris Hoefnagel

Psychologen -pedagogen en seksuologenpraktijk Herpen
Rogstraat 39
5373 AS  Herpen
0486 413 267
 
E-mail:  chris.hoefnagel@pvst.nl
 

Colette van Bokhoven-Rombouts

Schependomlaan 17e
6542 RL Nijmegen
06 13 59 66 61
E-mail: colette.van.bokhoven@pvst.nl
 

Hélène Hoefnagels

Graafseweg 1
6512 BM  Nijmegen
Carbatinastraat 2
6515 GM  Nijmegen-Noord
Jacobslaan 345-A
6533 VD  Nijmegen
 
024 322 03 57
E-mail: helene.hoefnagels@pvst.nl
 

Anne Vervoort

Anne Vervoort is bereikbaar via:
06- 23776850 en via: 0248440077
E-mail:   anne.vervoort@pvst.nl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Realisatie: Numaga-Design